Ruszają wakacje z wąskotorówką w Koszalinie

Ruszają wakacje z wąskotorówką w Koszalinie

27 czerwca 2018 | Źródło: waskotorowka.koszalin.pl
PODZIEL SIĘ

Już w piątek 29 czerwca rusza wakacyjny rozkład jazdy koszalińskiej kolei wąskotorowej. Będzie obowiązywać aż do 3 września.

Fot. waskotorowka.koszalin.pl
W nowym rozkładzie jazdy przewidziano jeden pociąg w piątek oraz po 3 pociągi w sobotę i niedzielę.

- Tym samym uwzględniliśmy sugestie naszych pasażerów z ubiegłego roku - mówi Paweł Gajdzica z Towarzystwa Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej. - Pasażerowie prosili nas o jeszcze więcej połączeń do Rosnowa. Dlatego w tym roku uruchamiamy w soboty i niedziele po 3 pociągi: o godzinie 11.00, 14.00 i 17.00. Dodatkowo w każdy piątek pociąg z Koszalina do Rosnowa wyjedzie o godzinie 17.00.

Tegoroczna oferta jest bogata, przygotowana z myślą o pasażerach w różnym wieku. Wąskotorowa kolej w Koszalinie oferuje przejazdy 120-letnią zabytkową koleją wąskotorową do Rosnowa, wycieczki kajakiem po jeziorze (płatne dodatkowo), ognisko, jazdy  drezyną w Rosnowie, do tego plaża, kąpielisko, wycieczka z przewodnikiem i oczywiście dobry nastrój. 

Wycieczki w każdy w piątek, sobotę i niedzielę z dworca wąskotorowego w Koszalinie ul. Kolejowa 4. Rezerwacja biletów pod numerem telefonu 601154937 oraz mejlowo: tmkw@waskotorowka.koszalin.pl. Istnieje także możliwość zakupu biletów przez portal e-podróżnik www.e-podroznik.pl. Przewóz rowerów za DARMO.

PODZIEL SIĘ