NaviRail 2018 z honorowym patronatem prezydenta Szczecina

NaviRail 2018 z honorowym patronatem prezydenta Szczecina

29 sierpnia 2018 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

W dniach 17-18 października po raz drugi w Szczecinie odbędzie się konferencji NaviRail. Jej pomysłodawcą i głównym organizatorem jest spółka Kurier Kolejowy. Prezydent Miasta Szczecina przyznał konferencji Patronat Honorowy, uznając, że wydarzenie to ma znaczenie dla budowania tożsamości lokalnej, prestiżu Miasta Szczecin i podnoszenia rangi samorządu.

Fot. Adam Brzozowski

Ubiegłoroczna, pierwsza edycja imprezy udowodniła, że tego typu spotkania w województwie zachodniopomorskim są niezwykle potrzebne. Konferencja pomogła zintegrować przedstawicieli branży TSL, reprezentujących takie gałęzie transportu jak: kolej, transport drogowy, żegluga śródlądowa, porty morskie, a także centra logistyczne oraz administrację celno-skarbową.

Druga edycja szczecińskiego wydarzenia zapowiada się szczególnie interesująco. Program NaviRail 2018 został ułożony przez członków Rady Programowej, złożonej z przedstawicieli biznesu, administracji publicznej oraz naukowców. W tym roku w ciągu dwóch dni odbędzie się pięć debat eksperckich. Będą dotyczyły m.in. rynku usług logistycznych na szlaku Azja – Europa, efektywności ekonomicznej łańcuchów transportowych, inwestycji infrastrukturalnych, roli administracji państwowej oraz możliwości rozwoju kadr dla branży transportowej.

Pierwszy dzień konferencji zakończy się uroczystą kolacją biznesową.

Szczegóły dotyczące NaviRail 2018 można znaleźć na stronie www.NaviRail.pl. Organizator zachęca do rejestrowania się na konferencję już dziś, ponieważ liczba uczestników wydarzenia jest ograniczona.