Ulgowe przejazdy pociągiem KD dla kibiców Miedzi Legnica

Ulgowe przejazdy pociągiem KD dla kibiców Miedzi Legnica

12 września 2018
PODZIEL SIĘ

Koleje Dolnośląskie zostały partnerem występującego w Ekstraklasie klubu piłkarskiego Miedź Legnica. Przewoźnik regionalny umożliwi kibicom tańszą podróż na mecze piłkarskie rozgrywane w Legnicy.

Fot. Koleje Dolnośląskie

Od najbliższego spotkania w Legnicy kibice będą mogli skorzystać z przygotowanej dla nich oferty. Udając się Kolejami Dolnośląskimi na mecz na Stadion im. Orła Białego otrzymają ulgę na przejazd tam i z powrotem w wysokości 50%. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie ważnego biletu na rozgrywane w danym dniu spotkanie.

- Miedź Legnica to klub piłkarski posiadający już bogatą historię. To pierwszy sezon w Ekstraklasie dla tej drużyny, dlatego tym bardziej cieszymy się, że wspólnie z Miedzią możemy uczestniczyć          w najwyższej piłkarskiej klasie rozgrywkowej w Polsce - mówi członek zarządu Kolei Dolnośląskich Cezary Pacamaj. - To przede wszystkim niezwykle atrakcyjna oferta dla wszystkich kibiców, którzy w komfortowych warunkach mogą dotrzeć na mecze. Dzięki temu wygodnie dojeżdżają do celu, a następnie mogą skupić się wyłącznie na kibicowaniu swojej ukochanej drużynie - dodaje Pacamaj.

Tańsze bilety dla podróżnych udających się na mecze Miedzi Legnica to tylko jeden z elementów obowiązującego do końca sezonu porozumienia. Współpraca zakłada również wzajemną promocję klubu i kolejowej spółki oraz wspólne akcje marketingowe.

PODZIEL SIĘ