Track Tec z certyfikatami ZSZ

Track Tec z certyfikatami ZSZ

18 września 2018 | Źródło: Track Tec
PODZIEL SIĘ

Producent elementów infrastruktury kolejowej uzyskał certyfikaty  Zintegrowanego Systemu Zarządzania (ZSZ): jakością, środowiskowego i BHP. Przyznała je firma TÜV-Rheinland.

Fot. Adam Brzozowski

Wdrożony w Track Tec ZSZ został dostosowany do wymagań norm ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 oraz BS OHSAS 18001:2007. Oznaza to, że w zakładach produkcyjnych oraz w centrali firmy wszystkie procesy są stabilne i pozostają pod kontrolą np.: nadzór nad dokumentacją, zarządzania zasobami, kontrole i pomiary i to na wszystkich etapach, począwszy od projektowania, oferowania, zaopatrzenia, produkcji,  dostaw do klienta i obsługi posprzedażowej.

Zakłady produkcyjne w Suwałkach i Goczałkowie zostały certyfikowane dla produktów betonowych, żelbetonowych, z betonu sprężonego oraz systemów przytwierdzeń szyn.

– Otrzymanie akceptowanych i rozpoznawanych na całym świecie certyfikatów potwierdza zaawansowanie technologiczne naszych produktów oraz profesjonalizm, z jakim podchodzimy do obsługi klientów. Spełnienie wymogu standardu BS OHSAS świadczy z kolei o szczególnej trosce o bezpieczeństwo i higienę pracy wszystkich zatrudnionych. W Track Tec jesteśmy przekonani, że zapewnienie bezpieczeństwa jest sprawą kluczową, a odpowiednie warunki pracy znajdują swoje bezpośrednie przełożenie w jakości wytwarzanych przez nas produktów  – mówi Andrzej Cholewa, członek zarządu Track Tec.
PODZIEL SIĘ