Taniej do Berlina z PKP Intercity

Taniej do Berlina z PKP Intercity

18 września 2018 | Źródło: PKP Intercity
PODZIEL SIĘ

Pociągiem PKP Intercity z Warszawy do stolicy Niemiec będzie można podróżować już za niecałe 25€! Ruszyła przedsprzedaż biletów na tańsze połączenia, kursujące od 1. listopada br. Na niższe ceny mogą liczyć nie tylko pasażerowie, którzy podróżują do Berlina z Warszawy, to także oferta dla podróżnych m.in. z Trójmiasta, Bydgoszczy czy Poznania. 

Fot. Norbert Aepli, Wikimedia Commons

Bilety promocyjne na przejazdy do Berlina będzie można teraz otrzymać w jeszcze atrakcyjniejszej cenie. Na połączenia z Warszawy, Trójmiasta czy Bydgoszczy najtańszy bilet dostaniemy już za 24,90€, a z Poznania za zaledwie 14,90€. Oferta z Warszawy, Trójmiasta i Bydgoszczy podzielona jest na 5 progów promocyjnych przechodzących płynnie od 24,90 do 42,90€ – gdy wyczerpie się jedna pula biletów, automatycznie rozpoczyna się sprzedaż z kolejnej. Cena podstawowa z Warszawy wynosi 52,60€, zatem osoby planujące podróż z wyprzedzeniem mają możliwość uzyskać bilety ponad dwa razy tańsze! 

Natomiast na pociągi z Poznania do Berlina obowiązywać będą 3 progi promocyjne: 14,90€, 19,90€ oraz 24,90€. Cena podstawowa na połączenia wynosi 39,80€. Liczba biletów objętych danym progiem promocyjnym jest ograniczona, dlatego im szybciej dokona się zakupu biletu, tym taniej można pojechać. Powyższe ceny obowiązują w klasie 2, natomiast atrakcyjnymi cenami promocyjnymi  będą objęte także przejazdy w klasie 1.

Gdzie kupić bilety w promocyjnej cenie?

Bilety najwygodniej kupić przez internet na intercity.pl – mamy do wyboru opcje podróży do Berlina  lub do Berlina i z powrotem. Sprzedaż biletów odbywa się też w kasach międzynarodowych na terenie całej Polski. Z uwagi na ograniczenie ich liczby w poszczególnych progach promocyjnych zachęcamy do wcześniejszego zakupu.

PODZIEL SIĘ