IX Konferencja na temat bezpieczeństwa w transporcie

IX Konferencja na temat bezpieczeństwa w transporcie

08 października 2018 | Źródło: Oltis Polska
PODZIEL SIĘ

Trwają przygotowania do IX. Edycji konferencji Systemy Kolejowe – Bezpieczeństwo, IT, Prawo, TSL, Infrastruktura. Wydarzenie odbędzie się w dniach 23-25 stycznia 2019 r. w Wiśle. Wezmą w nim udział managerowie, eksperci kolejowi i instytucje z Polski, Czech i Słowacji.

Fot. OLTIS Polska

Organizatorami spotkania są  OLTIS Polska sp. z o.o. oraz Prvni Signalni a.s.

Konferencja ma na celu zwrócenie uwagi na szeroko rozumiany problem bezpieczeństwa na kolei. Tematyka obejmuje bezpieczeństwo w zakresie sprzętu i infrastruktury, ludzi, gromadzonych danych a także towaru. Przedstawione zostaną aktualne dyrektywy unijne, problemy i zagrożenia dla przewoźników, zarządców infrastruktury, właścicieli bocznic.

Celem konferencji jest również wymiana polsko-czesko-słowackich doświadczeń. Z tego względu organizatorzy konferencji planują zorganizowanie panelu dyskusyjnego, poruszającego różnice i podobieństwa we współpracy między trzema krajami przy realizacji międzynarodowych projektów.
Ze względu na rosnące z roku na rok zainteresowanie konferencją, organizatorzy zdecydowali się na zmianę lokalizacji. W roku 2019 konferencja odbędzie się w Wiśle, w hotelu Stok.

Uczestnicy konferencji wesprą swoim udziałem Rodzinny Dom Czasowego Pobytu „Sindbad” w Ustroniu, który jest częścią stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

Formularz zgłoszenia na konferencję znajduje się na stronie systemy-kolejowe.railconference.com

PODZIEL SIĘ