Ostatnie dni rejestracji na konferencję NaviRail 2018

Ostatnie dni rejestracji na konferencję NaviRail 2018

12 października 2018 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

II edycja konferencji integrującej branżę TSL odbędzie się w dniach 16-17 października w Szczecinie. Zainteresowani uczestnictwem w wydarzeniu powinni się pospieszyć z rejestracją przez Internet, ponieważ zakończy się ona w poniedziałek (15 października).

Fot. Marek Mosiński

Rejestracja na konferencję NaviRail 2018 odbywa się poprzez stronę navirail2018.konfeo.com/pl/groups. Zainteresowani udziałem w konferencji znajdą ten link także na stronie poświęconej wydarzeniu – navirail.pl

Celem konferencji NaviRail jest zintegrowanie przedstawicieli branży TSL, reprezentujących takie gałęzie transportu jak: kolej, transport drogowy, żegluga śródlądowa, porty morskie. Wśród uczestników konferencji są także przedstawiciele centrów logistycznych i administracji celno-skarbowej.

Program II edycji NaviRail został ułożony przez członków Rady Programowej, złożonej z przedstawicieli biznesu, administracji publicznej oraz naukowców. W tym roku w ciągu dwóch dni odbędą się cztery debaty eksperckie:

- Efektywność transportowej obsługi handlu na szlaku Azja – Europa Środkowa

- Inwestycje nakierowane na zwiększenie konkurencyjności zespołu portowego Szczecin – Świnoujście – co oprócz poprawy dostępu morskiego?

- Rola administracji państwowej i ubezpieczeń w transporcie towarów

- Systemowe rozwiązania w zakresie kształcenia kadr

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie navirail.pl/home/program/

Na stronie 2017.navirail.pl można z kolei zapoznać się z relacją z poprzedniej edycji konferencji Navirail,