Track Tec dostarczy rozjazdy do Manili

Track Tec dostarczy rozjazdy do Manili

12 grudnia 2018 | Źródło: Track Tec
PODZIEL SIĘ

Spółka zarządzająca siecią kolejową w stolicy Filipin złożyła zamówienie na produkcję oraz dostawę rozjazdów do jednych z najstarszych linii kolejowych w tym kraju. Zlecenie zrealizuje Track Tec.

Fot. josephdilangan, Wikipedia

W ostatnich miesiącach Grupa Track Tec przeszła pozytywnie proces kwalifikacji do programu Light Rail Manila, w trakcie którego ustalone zostały wszystkie kwestie dotyczące warunków technicznych i handlowych dostaw. W efekcie spółka LRT złożyła w Track Tec zamówienie na produkcję i dostarczenie rozjazdów kolejowych i ich elementów. Zgodnie z ustaleniami, na czas instalacji rozjazdów, przedstawiciele Track Tec w celu nadzoru i wsparcia, będą obecni na placu budowy w filipińskiej stolicy.

Manila intensywnie inwestuje w budowę kolejnych linii, zastępuje też dotychczas funkcjonujące, wyeksploatowane elementy na nowe. Dlatego też bardzo realna jest perspektywa długookresowej współpracy Track Tec z zarządcą infrastruktury kolejowej na terenie stolicy Filipin, a tym samym zakorzenienie się spółki i marki Track Tec na tamtejszym rynku.

PODZIEL SIĘ