Kurier Kolejowy żegna prezydenta Pawła Adamowicza

Kurier Kolejowy żegna prezydenta Pawła Adamowicza

15 stycznia 2019 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

Zarząd i pracownicy spółki Kurier Kolejowy z żalem przyjęli do wiadomości informację o tragicznej śmierci Pana Pawła Adamowicza, prezydenta miasta Gdańsk, które od 2013 r. gości uczestników organizowanego przez nasze wydawnictwo Forum Transportu Intermodalnego FRACHT.

Fot. arch. Kuriera Kolejowego

Paweł Adamowicz był orędownikiem rozwoju Gdańska, rozwoju portu morskiego oraz transportu intermodalnego. Prezydent chętnie obejmował patronatem honorowym FRACHT, osobiście otwierał konferencję i witał przybyłych na nią gości.

– Prezydent sympatyzował z Forum i wspierał inicjatywy sprzyjające rozwojowi lokalnej gospodarki opartej na wzroście wielkości przeładunków towarów w portach i na przewozach kolejowych. Dzięki jego wsparciu FRACHT stał się ważną, cykliczną imprezą, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w Gdańsku i w branży TSL – wspomina Dariusz Kostrzębski, prezes spółki Kurier Kolejowy. – Podczas przygotowań do tegorocznej, siódmej już edycji FRACHT-u, po raz kolejny otrzymaliśmy wsparcie ze strony Urzędu Miasta Gdańsk. Ogromny żal, że tym razem na inauguracji konferencji zabraknie prezydenta Pawła Adamowicza, mam jednak nadzieję, że już z innego miejsca ale w dalszym ciągu będzie patronował przedsięwzięciu – dodaje.

PODZIEL SIĘ