Restauracje łączące tradycję i współczesne trendy

Restauracje łączące tradycję i współczesne trendy

01 lutego 2019 | Źródło: WARS
PODZIEL SIĘ

WARS S.A. to firma z wieloletnią tradycją, działająca na rynku przewozów pasażerskich od 1948 roku. Spółka przez ponad 70 lat zakorzeniła się w świadomości Polaków jako firma mocno osadzona na rynku kolejowych przewozów pasażerskich. Konsekwencją zdobywanych przez dziesięciolecia doświadczeń kulinarnych było rozwinięcie przez spółkę WARS sieci czterech restauracji.

Fot. WARS

Restauracje WARS można znaleźć w Warszawie w następujących lokalizacjach:

  • ul. Rakowiecka 24 - Szkoła Główna Handlowa - Budynek A - I piętro,
  • ul. Chłopickiego 53,
  • ul. Chałubińskiego 4 - budynek Ministerstwa Infrastruktury,
  • al. Jerozolimskie 142A - budynek West Station.

Lokale gastronomiczne WARS łączą tradycyjne receptury kuchni polskiej ze współczesnymi trendami kulinarnymi. Ich misją jest nawiązanie do kilkudziesięcioletniej tradycji funkcjonowania firmy, łączących bogate doświadczenie z nowoczesnym podejściem do kreowania menu. Swobodna atmosfera restauracji pozwala zrelaksować się w trakcie przerwy w obowiązkach lub podczas spotkania z partnerami biznesowymi.

Zespoły restauracji WARS tworzą młodzi, entuzjastyczni i zgrani pracownicy. To oni budują niepowtarzalną atmosferę, a ich profesjonalizm pozwala każdemu z Gości zatrzymać w pamięci wyjątkowe wrażenia z wizyty, zaś dążenie do dbałości o najdrobniejsze szczegóły umożliwia im spełnianie marzeń dotyczących każdej imprezy.

Każda lokalizacja restauracji WARS S.A. posiada indywidualne systemy kontroli jakości HACCP, które pozwalają dokładnie monitorować cały proces produkcji – od dostaw realizowanych przez najlepszych producentów i dystrybutorów w branży HoReCa, poprzez kreowanie menu dopasowanego do indywidualnych potrzeb Gości, aż do wykończenia każdego dania. Dania serwowane w każdej z restauracji WARS przygotowywane są na miejscu, bezpośrednio przed podaniem, a całość menu dostępnego w każdej z restauracji codziennie można sprawdzić na: http://menu.wars.pl.