Z aplikacją mWARS zjemy posiłek w swoim przedziale

Z aplikacją mWARS zjemy posiłek w swoim przedziale

04 lutego 2019 | Źródło: WARS
PODZIEL SIĘ

Dzięki aplikacji mWARS nie ma już problemu z szukaniem w pociągu wagonu gastronomicznego, czekaniem na wolny stolik czy pozostawianiem bagażu bez opieki. Zamawiając posiłek na miejsce, podróżny ma możliwość zjeść go na swoim miejscu, co znacznie poprawia komfort i doświadczenie z podróży każdego klienta korzystającego z usług WARS’a.

Fot. WARS

Aplikacja mWARS to rozwiązanie skierowane do pasażerów korzystających z usług gastronomicznych w pociągach z wagonem gastronomicznym w składzie. Przygotowana została na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS.

Podróżni korzystający z aplikacji mobilnej mają możliwość przeglądania e-menu z dokładnym opisem i zdjęciami każdej potrawy znajdującej się obecnie w karcie WARS.

Zamówienie może być złożone przez pasażera w dowolnym momencie podróży i w przeciągu kilku minut zostanie dostarczane na wskazane przez zamawiającego miejsce w pociągu.

Aplikacja mWARS bazuje na technologii kontekstowego przetwarzania zamówień.

Realizowana jest w oparciu o usługę działającą „w chmurze” umożliwiającą podróżnym posiadającym aplikację mobilną, przeglądanie menu oraz składanie zamówień, a restauracjom (tj. wagonom gastronomicznym) ich obsługę.

Usługa „w chmurze” wiąże aplikację mobilną na urządzeniu klienta z panelem operacyjnym wyświetlanym na tablecie obsługi wagonu gastronomicznego, jednocześnie dostarczając rozbudowaną logikę, umożliwiającą prezentację oferty, weryfikację położenia użytkowników za pomocą wskazań GPS oraz realizację zamówień.

Na każdym etapie przygotowywania posiłku klient informowany jest odpowiednim komunikatem o zmianie statusu swojego zamówienia, dzięki czemu ma pełną informację i wie kiedy jego zlecenie zostanie zrealizowane.

Aplikacja mWARS jest odpowiedzią na zwiększoną potrzebę komfortu pasażerów i szybszą obsługę gości WARS. Wdrożenie systemu ma pionierski charakter, bowiem jest to pierwsza tego typu aplikacja mobilna w Polsce i druga na świecie!