Prezydent Warszawy promuje transport publiczny

Prezydent Warszawy promuje transport publiczny

19 lutego 2019 | Autor: RD | Źródło: ZTM Warszawa
PODZIEL SIĘ

„Dziękuję, że wybieracie Warszawski Transport Publiczny” – od 18 lutego w autobusach, tramwajach i metrze można „spotkać” prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, który dziękuje wszystkim pasażerom WTP za to, że wybierają ten sposób podróżowania po mieście. To pierwsza odsłona nowej kampanii Warszawskiego Transportu Publicznego – „Dziękuję”.

Fot.

18 lutego rozpoczęła się kampania „Dziękuję” propagująca wzajemną życzliwość w pojazdach komunikacji miejskiej. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski dziękuje pasażerom za wybieranie komunikacji zbiorowej. Podziękowania są wyświetlane na monitorach w pojazdach Warszawskiego Transportu Publicznego.

Ta odsłona kampanii potrwa do 3 marca. W kolejnych pojawią się inni użytkownicy Warszawskiego Transportu Publicznego. Mogą to być także Państwo. Wystarczy, że podzielicie się z nami historią napisaną przez życie i… komunikację miejską. Zarząd Transportu Miejskiego zachęca do wzięcia udziału w konkursie „Moja komunikacja, moja historia”. Wystarczy opisać niezwykłe wydarzenie, które przydarzyło się w autobusie, tramwaju lub na przystanku… - Być może poznaliście kogoś wyjątkowego w drodze do pracy, ktoś Wam pomógł, gdy zgubiliście telefon albo przydarzyło się Wam coś tak niesamowitego, że aż trudno w to uwierzyć - zachęca ZTM.

 Opis historii o długości do 900 znaków ze spacjami oraz zdjęcia bohaterów zdarzenia można przesyłać do 1 marca 2019 r. na adres e.kazimierska@ztm.waw.pl. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 6 marca br. Najciekawsze historie zostaną opublikowane na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego, na profilach WTP na Facebooku i Twitterze. Zdjęcia laureatów pojawią się także na citylightach na przystankach oraz na monitorach w pojazdach WTP.