Wysoka frekwencja na Forum Fracht 2019

Wysoka frekwencja na Forum Fracht 2019

22 marca 2019
PODZIEL SIĘ

Do organizatorów VII Forum Transportu Intermodalnego FRACHT 2019 wpłynęło już blisko 200 zgłoszeń od osób zainteresowanych udziałem w FORUM. Potwierdzają także swój udział goście z zagranicy. Na stronie wydarzenia www.forum-fracht.pl znajdziecie Państwo aktualny program z nazwiskami gości honorowych i panelistów - ekspertów branży TSL. Dzisiaj ostatni dzień rejestracji. Fracht już za 10 dni. W imieniu organizatorów zapraszamy.   

Fot. Pixabay

FRACHT to miejsce spotkania najpoważniejszych „graczy” w tym biznesie, czas  nawiązywania nowych kontaktów i relacji gospodarczych. Wydarzenie to ma już swoją renomę i cieszy się coraz większym zainteresowaniem, gromadząc przedstawicieli branży logistycznej. Niewątpliwie, nie bez znaczenia dla całego przedsięwzięcia jest miejsce jego organizacji. Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AmberExpo w Gdańsku - ze względu na TARGI TRAKO, jest kojarzone z rozwojem polskiej i europejskiej szeroko rozumianej branży kolejowej.

Dwudniowe obrady Forum uzupełnia towarzysząca mu Gala, podczas której wręczane są statuetki Liderów Transportu Intermodalnego.

Tu szczegóły programu: http://www.forum-fracht.pl/program/

PODZIEL SIĘ