Zapytają mieszkańców co sądzą o zmianach w komunikacji przy budowie metra

Zapytają mieszkańców co sądzą o zmianach w komunikacji przy budowie metra

13 kwietnia 2019 | Autor: RD | Źródło: ZTM Warszawa
PODZIEL SIĘ

Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie rozpoczyna konsultacje społeczne dotyczące zmian w komunikacji po uruchomieniu nowych stacji II linii metra na Pradze-Północ i Targówku. W poniedziałek, 15 kwietnia, od godz. 12.30 do 13.30, urzędnicy zapraszają do udziału w specjalnym czacie z dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego, Wiesławem Witkiem.

Fot. Metro Warszawskie

Propozycje ZTM dotyczące tego, jakimi trasami będą jeździć autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego po otwarciu trzech stacji metra, pokazano pod koniec marca. Teraz zapraszamy mieszkańców stolicy do dyskusji. Konsultacje społeczne rozpoczną się od czatu z dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego. Internauci będą mogli zapytać go o szczegóły proponowanych zmian komunikacyjnych i przedstawić swoje pomysły. Czat dostępny będzie po adresem czat.ztm.waw.pl.

ZTM zaplanował także pięć spotkań z mieszkańcami Targówka, Białołęki, Marek i Pragi-Północ. W ich trakcie pracownicy rozmawiać będą z mieszkańcami na temat przedstawionych propozycji dotyczących transportu publicznego po uruchomieniu stacji Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka.

cid:image002.png@01D4F141.B83227D0

Swoją opinię wyrazić będzie można także podczas otwartego posiedzenia Rady Warszawskiego Transportu Publicznego. Odbędzie się ono we wtorek, 4 czerwca, w godzinach 17.00-20.00 w Centrum Kreatywności Targowa przy ul. Targowej 56 na Pradze-Północ.Uwagi na temat planowanych zmian w Warszawskim Transporcie Publicznym można zgłaszać również drogą elektroniczną, na adres konsultacje@ztm.waw.pl do niedzieli 23 czerwca.

PODZIEL SIĘ