Na peronie kopali leżącego. Zostali ujęci przez Straż Ochrony Kolei

Na peronie kopali leżącego. Zostali ujęci przez Straż Ochrony Kolei

29 kwietnia 2019 | Autor: POM | Źródło: SOK
PODZIEL SIĘ

Operator monitoringu dworca PKP Szczecin Główny zauważył na jednym z monitorów, że na peronie drugim stacji Szczecin Główny  dwóch mężczyzn kopie w głowę leżącego mężczyznę.

Fot. SOK

W niedzielne popołudnie funkcjonariusz Straży Ochrony Kolei z Komendy Regionalnej w Szczecinie, pełniący służbę operatora systemu monitoringu stacji Szczecin Główny na jednym z monitorów zauważył bójkę trzech mężczyzn.

Natychmiast na miejsce wysłano patrol SOK, który ujął dwóch mieszkańców Szczecina (44- i 32-letniego) - sprawców pobicia 56-letniego mężczyzny bez stałego adresu zameldowania. Poszkodowany posiadał widoczne ślady pobicia (stłuczenia, otarcia twarzy i głowy) - odmówił wezwania pomocy medycznej. Funkcjonariusze SOK wobec starszego sprawcy pobicia użyli środków przymusu bezpośredniego w postaci kajdanek. Podczas ustalania danych okazało się, że 44 letni mężczyzna jest poszukiwany do sprawy przez Sąd Rejonowy Centrum w Szczecinie.

Agresorów i poszkodowanego przekazano funkcjonariuszom policji z Komisariatu Policji Szczecin Śródmieście, celem prowadzenia dalszych czynności.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Kolej na Muzea po raz trzeci! Kolej na Muzea po raz trzeci!
Następny artykuł Więcej pociągów PKP Intercity na majówkę Więcej pociągów PKP Intercity na majówkę