Zespół Portów Szczecin i Świnoujście na targah „Transport i Logistyka” w Monachium!

Zespół Portów Szczecin i Świnoujście na targah „Transport i Logistyka” w Monachium!

04 czerwca 2019 | Źródło: port.szczecin.pl
PODZIEL SIĘ

Zespół Portów Szczecin i Świnoujście razem z Portem Gdynia i Portem Gdańsk pod wspólnym szyldem POLISH PORTS. na targach "Transport i Logistyka" w Monachium.

Fot. port.szczecin.pl

Targi te są największą w Europie imprezą wystawienniczą, organizowaną w jednym z najnowocześniejszych centrum wystawienniczym  New Munich Trade Fair Centre. Skupiają najliczniejszą grupę wystawców, których udział rokrocznie wzrasta. Dla przykładu, w 2017 roku wzięło udział ponad 2 200 wystawców z przeszło 60 państw, zaś odwiedzających było  ok. 61 000 gości ze 123 krajów. Przewiduje się, że w  tym roku rekord zostanie pobity!

„Transport i Logistyka” to targi biznesowe – w ich trakcie analizowane są nowe trendy i technologie na europejskich i światowych rynkach, omawiane są efekty globalizacji i integracji oraz współczesne wyzwania ekonomiczne stojące przed firmami w różnymi krajach. Na targach obecni są reprezentanci znaczących firm transportowych (kolejowych, lotniczych, morskich), usług logistycznych i teleinformatycznych. To też miejsce prezentacji aktualnej oferty handlowej firm, ich potencjału ekonomicznego i projektów inwestycyjnych, zarówno ukończonych, jak i planowanych do realizacji w najbliższych latach.

W czasie targów sektor morski reprezentowany jest przez większość europejskich portów, linii żeglugowych, firm spedycyjnych, przeładunkowych i transportowych. Dlatego obok trzech wiodących portów, na stoisku Polish Ports obecni są nasi kontrahenci: Terminal Promowy Świnoujście, ELEWATOR EWA, BALTCHEM, DB,  Szczecin Bulk Terminal oraz BULK CARGO.

Targom towarzyszy również bogaty program konferencji, gwarantujący spotkania i dyskusję z międzynarodowymi ekspertami z branży transportowo-logistycznej.