Poznań z najlepszą siatką połączeń wakacyjnych na Karaiby!

Poznań z najlepszą siatką połączeń wakacyjnych na Karaiby!

05 czerwca 2019 | Źródło: Port Lotniczy Poznań-Ławica
PODZIEL SIĘ

Biuro Podróży Neckermann po raz kolejny zaprezentowało ofertę na zimowy wypoczynek 2019/2020 w ramach cyklu "Śniadania z sercem". 24.05.2019 w Porcie Lotniczym Poznań-Ławica touroperator przedstawił kilkudziesięciu agentom turystycznym atrakcyjne możliwości wylotów z Poznania. Neckermann uruchomi od jesieni połączenia z Poznania na Kubę, Jamajkę, Mauritius, do Dominikany, do Tajlandii, RPA, na Cypr, Seszele, do Tanzanii czy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Fot. Port Lotniczy Poznań-Ławica

"Poznań to jedno z najlepszych polskich lotnisk, doskonale przygotowane do obsłużenia wakacyjnych klientów biur podróży. Na bieżący sezon oferuje najkorzystniejszą dla naszych Klientów siatkę połączeń m.in. na ukochane przez Polaków Karaiby, ale także do kilkudziesięciu innych destynacji. Chcemy rozwijać się dynamicznie razem z tym portem, wspierając jednocześnie wyloty z Ławicy dla całego regionu północno-zachodniej części naszego kraju"powiedział otwierając prezentację Maciej Nykiel, prezes Neckermann.

"Nasz port lotniczy oferuje wszechstronne możliwości wakacyjne dla turystów korzystających zarówno z połączeń czarterowych, jak i z linii regularnych oraz low cost. W trosce o wygodę każdego Pasażera w ostatnim czasie zainwestowaliśmy w infrastrukturę m.in. rozbudowaliśmy terminal, rozszerzyliśmy liczbę rejsów, budujemy nowoczesny hotel i powiększyliśmy znacząco liczbę miejsc parkingowych. Nasza współpraca z Neckermann w zakresie tzw. „dynamic packaging” to doskonały przykład wszechstronnego wykorzystania atutów naszego lotniska dla potrzeb Klientów biur podróży" skomentował Grzegorz Bykowski, wiceprezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

W ramach pakietu wakacji Neckermann zapewnia transfery lotnisko-hotel-lotnisko, profesjonalną opiekę polskojęzycznego rezydenta w miejscu wypoczynku, ubezpieczenie, a także parking przy lotnisku. Dbając o wygodę swoich Klientów, touroperator dokonuje za nich odprawy on-line przed wylotem we wszystkich rodzajach linii lotniczych, a także umożliwia rezerwację wybranych miejsc w samolocie.

PODZIEL SIĘ