Port Lotniczy Modlin: Czarterowe lato w pełni

Port Lotniczy Modlin: Czarterowe lato w pełni

08 czerwca 2019 | Źródło: Port lotniczy Modlin
PODZIEL SIĘ

W piątek, 7 czerwca, po raz pierwszy swoich klientów wysłał na wakacje nowy touroperator na lotnisku Warszawa/Modlin – Coral Travel Poland. Lot do Hammametu w Tunezji  obsługiwany przez Enter Air wystartował kilka minut po 12:00. Rejsy czarterowe na tym kierunku będą odbywać się w każdy piątek, do 25 października.

Fot. enterair.pl
Coral Travel Poland jest jednym z największych touroperatorów działających na rynku polskim. Należy do grupy OTI Holding, która w ciągu 25 lat wypracowała sobie pozycję jednego ze światowych liderów branży turystycznej. Z jej usług skorzystało ponad 18 milionów klientów.

Natomiast pasażerowie Itaki do Hammametu i Warny polecieli tego samego dnia z Lotniska Warszawa/Modlin samolotem Boeing 737-800 przewoźnika Blue Panorama Airlines. Włoski przewoźnik czarterowy, w sezonie lato 2019, na naszym lotnisku będzie wykonywał do 6 operacji tygodniowo.

Z lotniskiem Warszawa/Modlin współpracuje obecnie  czterech touroperatorów, stanowiących czołówkę polskiego rynku  turystyki wyjazdowej: ITAKA, TUI Poland, Grecos Holiday oraz Coral Travel Holiday.

Obsługiwane kierunki to: Albania (Tirana), Bułgaria (Warna), Grecja (Kefalonia, Heraklion, Zakynthos), Hiszpania (Malaga), Tunezja (Hammamet) i Turcja (Antalya).

 

PODZIEL SIĘ