Koleje Śląskie: prezes i wiceprezes poszukiwani

Koleje Śląskie: prezes i wiceprezes poszukiwani

12 czerwca 2019 | Źródło: Kurier Kolejowy / Koleje Śląskie
PODZIEL SIĘ

Rada Nadzorcza Spółki Koleje Śląskie Sp. z o.o. wszczęła postępowanie kwalifikacyjne w celu oceny kwalifikacji i rekrutacji na stanowisko prezesa Zarządu oraz wiceprezesa Zarządu do spraw techniczno-eksploatacyjnych.

Fot. Koleje Śląskie

Zgłoszenia kandydatów są przyjmowane w siedzibie Spółki przy ul. Raciborskiej 58 w Katowicach, w sekretariacie – bud. A, p. II, pok. 19 w godzinach 8:00 – 15:00 w terminie do dnia 26 czerwca 2019 r., w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa Zarządu spółki Koleje Śląskie” lub „Postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko wiceprezesa Zarządu do spraw techniczno-eksploatacyjnych”. Możliwe jest również wysłanie zgłoszenia pocztą na adres: Koleje Śląskie Spółka z o.o., ul. Raciborska 58, 40-074 Katowice, z zastrzeżeniem, że korespondencja winna wpłynąć do Spółki do dnia 26 czerwca 2019 r. do godz. 15.00. O przyjęciu zgłoszenia decyduje data/godzina wpływu dokumentów do Spółki.

Wszelkie szczegółowe informacje dotyczące procesu rekrutacji można uzyskać na stronie internetowej Kolei Śląskich w zakładce BIP>Ogłoszenia.

Poprzedni prezes zarządu Wojciech Dingest złożył rezygnację z funkcji w dniu 22 maja br. Wojciech Dinges swoją przygodę z Kolejami Śląskimi rozpoczął w 2015 roku. W czasie jego kadencji spółka przeszła wiele przemian, jak np. zmiana siedziby czy realizacja zamówienia na dostawę nowego taboru. Do czasu wyłonienia nowego prezesa Zarządu spółkę reprezentuje wiceprezes ds. finansowych Renata Szczygieł.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Postępowanie konkursowe na Członków Zarządu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o. Postępowanie konkursowe na Członków Zarządu Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o.
Następny artykuł Kolejowa Kropla Krwi – akcja krwiodawstwa w UTK Kolejowa Kropla Krwi – akcja krwiodawstwa w UTK