ŁKA: Zmiana w zarządzie Spółki

ŁKA: Zmiana w zarządzie Spółki

08 lipca 2019 | Źródło: Łódzka Kolej Aglomeracyjna
PODZIEL SIĘ

Jan Kotynia od 1 lipca br. objął stanowisko członka zarządu w spółce ŁKA sp. z o. o. Do zakresu jego kompetencji będą należały sprawy operacyjne w tym m.in. utrzymanie taboru i jego eksploatacja.

Fot. Łódzka Kolej Aglemeracyjna

Jan Kotynia jest związany z kolejnictwem od ponad 35 lat. Od 2013 r. zatrudniony w ŁKA sp. z o. o. na stanowiskach m.in. kierownika działu, naczelnika wydziału, kierownika pionu handlowego. Poprzednio przez wiele lat pracował w spółce PKP Przewozy Regionalne - Zakład w Łodzi, gdzie m.in. był naczelnikiem działu techniki i rozwoju, naczelnikiem działu marketingu, zastępcą dyrektora zakładu, a także w spółce PKP Intercity, gdzie był dyrektorem Zakładu Centralnego w Warszawie oraz naczelnikiem Sekcji Przewozów i Eksploatacji w Łodzi.

Jest absolwentem Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie zarządzania i marketingu, Społecznej Akademii Nauk w Łodzi na kierunku Zarządzanie i Marketing w zakresie zarzadzania firmą. Złożył z wynikiem pozytywnym egzamin dla kandydatów na Członków Rad Nadzorczych w Spółkach Skarbu Państwa. Ukończył także podyplomowe studia w zakresie Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Zbigniew Szafrański: Stały czy przemienny? Zbigniew Szafrański: Stały czy przemienny?
Następny artykuł Będzie port multimodalny w Karsznicach Będzie port multimodalny w Karsznicach