Pociągi Kolei Wielkopolskich na Pol’and’Rock Festival 2019

Pociągi Kolei Wielkopolskich na Pol’and’Rock Festival 2019

19 lipca 2019 | Źródło: Koleje Wielkopolskie
PODZIEL SIĘ

W tym roku Koleje Wielkopolskie z inicjatywy Marszałka Województwa Wielkopolskiego uruchamiają pociągi specjalne na Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie nad Odrą.
Bezpośredni pociąg z Poznania do Kostrzyna pojedzie 31 lipca, natomiast wróci 4 sierpnia.

Fot. Koleje Wielkopolskie

Zakupując bilet na przejazd pociągiem Kolei Wielkopolskich na Pol’and’Rock Festival, podróżny może odbyć podróż wyłącznie w/w pociągami. Bilety te nie będą upoważniały do przejazdu innymi pociągami Kolei Wielkopolskich, jak również poami innych przewoźników.

W ww. pociągu obowiązywać będzie Oferta specjalna na przejazdy pociągami Kolei Wielkopolskich na Pol’and’Rock Festival 2019.
Liczba biletów jest limitowana.

Bilety można nabywać w kasie na Dworcu Letnim w Poznaniu lub przez Internet: biletywielkopolskie.pl do momentu wyczerpania puli udostępnionych biletów. W przypadku zakupu przez Internet, po zalogowaniu należy wybrać datę 31 lipca, a następnie w polu „Stacja od:” wpisać Poznań Główny, a w polu „Stacja do:”: Kostrzyn.

W sprzedaży dostępne będą bilety jednorazowe wyłącznie na przejazd „tam i z powrotem” wg taryfy normalnej oraz z ulgami ustawowymi: 33%, 37%, 49%, 51%, 78%, 93%, 95% i 100%.
Nie dopuszcza się zakupu biletu tylko w jedną stronę.

Uwaga! W pociągu nie będą honorowane bilety wydane z ulga handlową (99%, 80%, 70%, 50%), oraz według innych ofert taryfowych, np. bilet turystyczny, REGIOkarnet, bilety okresowe, bilety z Kartą Wielkopolską / REGIOkartą, Ty i raz dwa trzy.

Poniżej ceny biletów na przejazd Tam i Powrót.

Do pobrania szczegółowe Warunki taryfy specjalnej, obowiązującej przy przejazdach pociągami dodatkowymi uruchamianym przez Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. na Pol’and’Rock Festival 2019 w Kostrzynie nad Odrą.