Zachodniopomorskie: Pociągiem nad morze w 69 minut!

Zachodniopomorskie: Pociągiem nad morze w 69 minut!

31 lipca 2019 | Źródło: Przewozy Regionalne
PODZIEL SIĘ

Zachodniopomorski Oddział Przewozów Regionalnych przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim, w okresie wakacyjnym uruchamia 10 par pociągów na trasie Świnoujście – Szczecin Główny. Pociągi te obsługiwane są przez nowoczesny tabor produkcji Nowosądeckiego Newagu.

Fot. Przewozy Regionalne

Na pasażerów czekają wygodne składy wyposażone między innymi w takie udogodnienia jak Wi-FI, klimatyzacja, gniazdka do ładowania urządzeń elektronicznych. Pociągi te dostosowane są również do przewozu rowerów jak i osób niepełnosprawnych.

Czas przejazdu najszybszym pociągiem Polregio na odcinku Szczecin Główny – Międzyzdroje wynosi tylko 69 minut. Natomiast w przypadku innych środków transportu czas podróży jest o wiele dłuższy. W trosce o komfort pasażerów składy te jeżdżą wzmocnione w trakcji podwójnej zapewniając pasażerom nie małą liczbę miejsc.  

Pasażerowie korzystający z pociągów na powyższej trasie mogą skorzystać z oferty promocyjnej POLREGIO "Połączenie w dobrej cenie".

  • Przejazd na trasie Szczecin Główny – Międzyzdroje wynosi 16,50 zł.
  • Przejazd na trasie Szczecin Główny – Świnoujście  wynosi 17,50 zł.
     

Dla pociągów obowiązują ulgi ustawowe:

- w przypadku biletu ze zniżką:

 37% (Szkolny)

  • Na odcinku Szczecin Główny – Międzyzdroje – 10,39 zł,
  • Na odcinku Szczecin Główny – Świnoujście – 11,02 zł.

51% (Studencki)

  • Na odcinku Szczecin Główny – Międzyzdroje – 8,08 zł,
  • Na odcinku Szczecin Główny – Świnoujście – 8,57 zł.

Spółka zachęca Podróżnych do zakupu biletów na stronie bilety.polregio.pl oraz przez aplikację POLREGIO na urządzenia mobilne. Aplikacja dostępna na urządzenia z systemem IOS oraz Android.