IV edycja konkursu Kultura Bezpieczeństwa w transporcie kolejowym

IV edycja konkursu Kultura Bezpieczeństwa w transporcie kolejowym

10 sierpnia 2019 | Źródło: UTK
PODZIEL SIĘ

Do 23 sierpnia 2019 r. można zgłosić swój udział w IV edycji konkursu Kultura Bezpieczeństwa w transporcie kolejowymi. W tym roku można starać się o Nagrodę Prezesa UTK oraz, co jest nowym elementem konkursu, o Nagrodę Publiczności. W dotychczasowych edycjach konkursu sygnatariusze Deklaracji kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym przesłali ponad 100 zgłoszeń.

Urząd Transportu Kolejowego

Udział w konkursie jest doskonałą okazją do wymiany doświadczeń między jego uczestnikami. W tegorocznej edycji pojawi się dodatkowe atrakcyjne wyróżnienie - Nagroda Publiczności. Zostanie ona przyznana dzięki głosowaniu sygnatariuszy, którzy wezmą udział w danej edycji konkursu. Nagroda ta będzie niezależna od werdyktu Kapituły. Każdy kto zgłosi swoją pracę konkursową, dzięki udziałowi w plebiscycie publiczności będzie mógł zaznajomić się z innymi pracami konkursowymi, a następnie przy pomocy specjalnego formularza wybrać najciekawsze rozwiązanie. Rywalizacja o Nagrodę Publiczności będzie świetną okazją by podzielić się swoimi pomysłami i osiągnieciami z pozostałymi uczestnikami.

Tak jak do tej pory, prace konkursowe należy zgłaszać w pięciu kategoriach: rozwiązanie techniczne, rozwiązanie systemowe, czynnik ludzki – edukacja, pasażer z niepełnosprawnością, praca dyplomowa.

Zgłoszenia należy przesyłać do 23 sierpnia 2019 r. za pośrednictwem interaktywnego formularza.

 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Modernizacja dworca kolejowego w Tczewie Modernizacja dworca kolejowego w Tczewie
Następny artykuł Warszawa: Zamknięcie stacji Rondo Daszyńskiego Warszawa: Zamknięcie stacji Rondo Daszyńskiego