Leo Express rekrutuje maszynistów do Niemiec z wynagrodzeniem do 10 000 PLN netto

Leo Express rekrutuje maszynistów do Niemiec z wynagrodzeniem do 10 000 PLN netto

12 sierpnia 2019 | Źródło: LEO Express
PODZIEL SIĘ

Leo Express rekrutuje maszynistów do pracy w Niemczech z wynagrodzeniem sięgającym  10 000 PLN netto. Oprócz szkoleń w celu uzyskania niezbędnych dokumentów do transportu pasażerskiego, oferuje również kursy języka niemieckiego, pokrycie kosztów podróży  i zakwaterowania. Kilku kandydatów zgłosiło się już na wrześniowy kurs. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 sierpnia.

Fot. Leo Ekspres

„Leo Express zapewni wszystko: od szkolenia, zakwaterowania i transportu dla kandydatów, tak aby podczas kursu mieli czas na powrót do rodziny w Polsce. Szukamy czynnych maszynistów, którzy przede wszystkim muszą przejść kurs języka niemieckiego. Znajomość języka powinna być przynajmniej na poziomie B1 przed rozpoczęciem szkolenia ”, wyjaśnia Manager Działu Organizacji Przewozów Kolejowych Jakub Wosik.

Leo Express rozwija się bardzo szybko w Niemczech, gdzie działa na linii Berlin-Stuttgart,  w niektórych regionach przewoźnik wykonuje usługę publiczną. „Maszyniści w Niemczech mogą otrzymywać wynagrodzenie sięgające nawet 10 000 PLN netto. Dzięki dobrze ułożonemu grafikowi  maszynista może przepracować 156 godzin w ciągu zaledwie 18 dni. Maszyniści nie muszą pokrywać kosztów transportu i zakwaterowania, ponieważ to wszystko zapewnia Leo Express ”- kontynuuje Jakub Wosik z Leo Express.

Nowi maszyniści będą jeździć w Niemczech lokomotywami Siemens Vectron, które są w pełni wyposażone w system ETCS a także w niemiecki system alarmowy. Korzyści płynące z pracy w Leo Expres obejmują nie tylko tradycyjne świadczenia, takie jak dodatkowe ubezpieczenie emerytalne, nagroda lojalnościowa, lecz także leokorony do wykorzystania w celach prywatnych, regularne szkolenia, a także możliwość utrzymania kwalifikacji na kilku rynkach (Czechy, Słowacja, Polska, Niemcy) i trakcjach (elektryczna, spalinowa). Kandydaci mogą składać wnioski do działu HR Leo Express. W razie jakichkolwiek pytań -  kontakt: kariera@le.cz lub 00420 777 490 044.