Łódzka Kolej Aglomeracyjna: Rusza pociąg do smaków

Łódzka Kolej Aglomeracyjna: Rusza pociąg do smaków

13 sierpnia 2019 | Źródło: Łódzka Kolej Aglomeracyjna
PODZIEL SIĘ

11 sierpnia br. na dworcu Łódź Fabryczna odbyła się konferencja prasowa inaugurująca cykl wakacyjnych wycieczek „Pociąg do smaków Łódzkiego”. W konferencji wzięli udział zaproszeni goście – przedstawiciele władz rządowych, samorządowych oraz radni Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Fot. ŁKA

Projekt jest realizowany przez Łódzką Kolej Aglomeracyjną wraz z Centrum Inicjatyw na Rzecz Rozwoju REGIO, przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. W ten sposób włączamy się w świętowanie 100–lecia województwa łódzkiego. ŁKA zabierze pasażerów na cztery spotkania z kulinarnym dziedzictwem regionu łódzkiego. Pojedziemy do Radomska, Skierniewic, Piotrkowa Trybunalskiego i Łowicza. Podczas wycieczek uczestnicy smakować będą produkty regionalne, poznają historię, zabytki i inne ciekawe zakątki województwa. W ramach każdej wycieczki odbędzie się spacer z przewodnikami, gra miejska oraz czas wolny na samodzielne poznawanie miast.

Koszt udziału obejmujący elementy krajoznawcze i przejazd Łódzką Koleją Aglomeracyjną, wynosi 15 zł.

Więcej informacji o projekcie na stronie www.regiocentrum.pl Zapisy na wycieczki pod adresem: biuro@regiocentrum.pl 
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Poczta Polska uzyskuje coraz wyższe przychody ze sprzedaży detalicznej Poczta Polska uzyskuje coraz wyższe przychody ze sprzedaży detalicznej
Następny artykuł Interwencja Prezydenta Chełma w sprawie zawieszenia  połączenia na linii Chełm-Zdołbunów-Chełm. Interwencja Prezydenta Chełma w sprawie zawieszenia połączenia na linii Chełm-Zdołbunów-Chełm.