Regulacje Spotkania z ekspertami UTK na TRAKO2019

Spotkania z ekspertami UTK na TRAKO2019

04 września 2019 | Źródło: UTK
PODZIEL SIĘ

W czasie targów TRAKO2019, które będą się odbywały w Gdańsku w dniach 24-27 września możliwe są spotkania z ekspertami Urzędu Transportu Kolejowego. UTK zachęca do zapisów poprzez formularz na swojej stronie internetowej.

Urząd Transportu Kolejowego

Największe targi poświęcone tematyce kolejowej w Polsce to również czas na rozmowy przedstawicieli urzędu z rynkiem. UTK udostępnia  możliwość umówienia spotkań ze swoimi pracownikam.

Dni targowe zostały podzielone tematycznie:

  • 24 września to dzień interoperacyjności,
  • 25 września – dzień bezpieczeństwa i nadzoru,
  • 26 września – dzień regulacji.

Na spotkania z przedstawicielami urzędu można się umówić za pośrednictwem formularza.

W trakcie Targów nastąpi uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Prezesem Urzędu Transportu Kolejowego jako krajową władzą bezpieczeństwa a Agencją Kolejową Unii Europejskiej. Dokument będzie dotyczył podziału zadań w ramach IV pakietu kolejowego. 25 września UTK organizuje debatę poświęconą bezpieczeństwu na kolei.  W tym roku pierwszy raz na targach TRAKO będzie można uczestniczyć w bezpłatnym szkoleniu Akademii UTK. Warsztaty organizowane 26 września dotyczyć będą dopuszczenia pojazdów kolejowych w ramach IV pakietu kolejowego. Rejestracja na szkolenie jest już możliwa poprzez stronę www Akademii UTK.

 

PODZIEL SIĘ