Kariera Zawodowa w POLREGIO podczas TRAKO 2019

Kariera Zawodowa w POLREGIO podczas TRAKO 2019

17 września 2019 | Źródło: PolRegio
PODZIEL SIĘ

Targi TRAKO to nie tylko okazja do dyskusji o nowych rozwiązaniach i przyszłości kolejnictwa, ale też doskonała okazja do poznania możliwości rozwoju kariery zawodowej w POLREGIO. Podczas targowego Dnia Edukacji i Kariery (piątek, 27 września)  przewoźnik zaprasza uczniów, studentów i kandydatów do pracy w Spółce ”Przewozy Regionalne” do Sali nr 2 na II piętrze hali A, gdzie o godz. 10.00 zaprezentowana zostanie współpraca ze szkołami ponadpodstawowymi w ramach projektu Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. Kadry dla przemysłu i atuty pracy w POLREGIO.

Źródło. PolRegio

Wszyscy uczniowie i studenci, podróżujący 27 września br. pociągiem POLREGIO na Dzień i Edukacji i Kariery Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO 2019, otrzymają powrót GRATIS!

  • Kup bilet na pociąg POLREGIO do Gdańska - Bilety na pociągi najszybciej kupisz na stronie polregio.pl lub w aplikacji POLREGIO (Android i IOS).
  • Odwiedź stoisko POLREGIO (hala A, stoisko nr 41).
  • Potwierdź swoją obecność pieczątką na bilecie powrotnym.
  • Ciesz się powrotem do domu pociągiem POLREGIO zupełnie bezpłatnie!

O swoich zawodach i zaletach pracy u największego przewoźnika pasażerskiego w Polsce opowiedzą pracownicy spółki, którzy będą poruszali się w okolicach  stoiska w mundurach lub charakterystycznych, czerwonych koszulkach POLREGIO.

Dla młodzieży zorganizowane będzie szereg atrakcji związanych z zawodami kolejowymi i możliwość zdobycia atrakcyjnego zestawu firmowych upominków:  zawodowego  startera POLREGIO, do odebrania na naszym stoisku.

Na pierwszym piętrze w sali konferencyjnej nr 3 przygotowano także punkt foto, w którym będzie można wykonać zdjęcia do CV.

Organizatorzy targów przygotowali ponadto:

  • specjalną ścianę z ogłoszeniami o pracę, gdzie znajdą Państwo informacje o poszukiwanych przez nas kandydatach do pracy w kilku najbliższych województwach,
  • pokaz umundurowania – w tym służb POLREGIO,
  • poradnictwo w pisaniu CV.

Dla wszystkich chętnych będzie zorganizowanych szereg atrakcji związanych z zawodami kolejowymi.

Każdy kto zdobędzie 4 pieczątki z 6 najciekawszych aktywności otrzyma atrakcyjny zestaw: zawodowy starter POLREGIO, do odebrania na stoisku POLREGIO (hala A, stoisko nr 41).