Koleje Mazowieckie podczas Targów TRAKO 2019

Koleje Mazowieckie podczas Targów TRAKO 2019

18 września 2019 | Źródło: Koleje Mazowieckie
PODZIEL SIĘ

Na zbliżające się 13. Targi TRAKO z niecierpliwością czekają wszyscy miłośnicy kolei oraz podmioty związane z branżą kolejową. Na to wydarzenie czekamy także w Kolejach Mazowieckich – na gdańskich torach ekspozycyjnych pojawi się pojazd FLIRT najnowszej generacji, który już w tym roku wyjedzie na mazowieckie szlaki.

Fot. Koleje Mazowieckie

Jak zwykle lista wystawców prezentujących się podczas targów jest imponująca. Koleje Mazowieckie także będą obecne podczas tego ważnego dla branży wydarzenia. Przez wszystkie dni targów dostępne będzie stoisko przewoźnika w hali B (stoisko 28), na które serdecznie zapraszamy.

Obecności Kolei Mazowieckich podczas 13. Targów TRAKO będą towarzyszyły także inne wydarzenia – związane z obchodzonym w tym roku jubileuszem spółki oraz realizacją rekordowego zakupu 71 szt. ezt FLIRT od firmy Stadler:

24 września godz. 13.00 - konferencja Kolei Mazowieckich pt. Wczoraj, dziś i jutro, samorządowe przewozy pasażerskie na Mazowszu – 15 lat działalności Kolei Mazowieckich, AMBEREXPO, I piętro, sala konferencyjna 1A;

24 września godz. 15.00 - prezentacja elektrycznego zespołu trakcyjnego typu FLIRT dla Kolei Mazowieckich Stadler Polska, AMBEREXPO, tereny zewnętrzne TZ 06.

Oprócz prezentacji elektrycznego zespołu trakcyjnego FLIRT oraz konferencji podsumowującej 15 lat funkcjonowania spółki podczas targów, 25 września o godz. 10.00, odbędzie się także konferencja Koleje Samorządowe jako generator wzrostu jakości przewozów pasażerskich w Polsce organizowana przez Związek Samorządowych Przewoźników Kolejowych (AMBEREXPO, I piętro, sala konferencyjna 1B.