Ryanair zapowiedział uruchomienie połączenia z Katowice Airport do Alghero we Włoszech

Ryanair zapowiedział uruchomienie połączenia z Katowice Airport do Alghero we Włoszech

09 października 2019 | Źródło: Katowice Airport
PODZIEL SIĘ

Począwszy od 2 czerwca 2020 roku, oferta Ryanaira na pyrzowickim lotnisku zostanie wzbogacona o nowe połączenie do Włoch

Fot. Katowice Airport

Irlandzki przewoźnik uruchomi trasę do Alghero na Sardynii. Kierunek obsługiwany będzie dwa razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Z Katowice Airport do Alghero będzie można polecieć w czasie sezonu letniego. Po inauguracji nowego kierunku, w ofercie Ryanaira znajdować się będzie sześć połączeń z Włochami. Poza Alghero, będą to: Bolonia, Brindisi, Catania, Mediolan-Bergamo, Mediolan-Malpensa.

W sezonie „Lato 2020” możliwość podróży z Katowice Airport do Alghero oferuje również węgierski Wizz Air. Trasa obsługiwana będzie od 14 czerwca do 20 września 2020 roku w każdy czwartek i niedzielę.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Publicznego Terminalu Promowego w Porcie Gdynia Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę Publicznego Terminalu Promowego w Porcie Gdynia
Następny artykuł P&O FERRYMASTERS uruchamia przewozy intermodalne w nowej relacji między Oradeą (Rumunia) a Łodzią. P&O FERRYMASTERS uruchamia przewozy intermodalne w nowej relacji między Oradeą (Rumunia) a Łodzią.