WARS S.A. ponownie wziął udział w targach TRAKO

WARS S.A. ponownie wziął udział w targach TRAKO

30 października 2019 | Źródło: Wars
PODZIEL SIĘ

We wrześniu miała miejsce kolejna odsłona największych targów kolejowych w Polsce – TRAKO 2019. W czasie wydarzenia prezentowane były technologie związane z transportem szynowym, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Tradycyjnie w targach uczestniczyły spółki z Grupy PKP, a wraz z nimi WARS.

Fot. Wars

W dniach 24 – 27 września po raz kolejny wystartowały targi TRAKO. Wśród kilkuset wystawców, znalazło się również stoisko Grupy PKP, na którym swoją przestrzeń miał WARS. Strefa ta była idealnym miejscem na krótką przerwę między tournée po stoiskach, a odwiedzający mieli okazję spróbować przysmaków przygotowanych przez zespół cateringu WARS. Goście przychodzący na stoisko mogli napić się kawy oraz pysznej lemoniady, która była hitem, a także skosztować smakowitych przekąsek w stylu finger food. Popularnością cieszyły się krewetki z pikantną sałatką z mango, domowy pasztet z żurawiną, mus z perlicy w Tokaju, polędwiczki wieprzowe z cukinią i suszonymi pomidorami, quiche z warzywami czy trufle z bryndzy. Fani deserów mogli zadowolić się truflami z białej i ciemnej czekolady, tradycyjnym sernikiem bądź szarlotką.

Fot. WARS

Odwiedzających strefę WARS nie brakowało, co świadczy o pysznościach, którymi mieli okazję się poczęstować. Nad jakością serwowanych przekąsek czuwali kucharze WARS z szefem kuchni na czele, a zespół cateringu zadbał o najwyższy poziom obsługi wydarzenia. Firma stara się robić wszystko z doskonałą dbałością o szczegóły, dlatego jest w stanie stworzyć unikalny klimat miejsca, w którym świadczy swoje usługi.

WARS S.A. to spółka z długoletnim doświadczeniem, która aktywnie rozwija się na wielu płaszczyznach - jedną z nich są usługi cateringowe. Zespół cateringu w swoim portfolio może pochwalić się organizacją zarówno imprez kameralnych, rodzinnych, jak i spotkań biznesowych, imprez plenerowych oraz wydarzeń specjalnych - gali, konferencji. Efekty pracy zespołu można zobaczyć na Instagramie, na którym udostępniane są zdjęcia z organizowanych wydarzeń oraz przysmaków jakie serwuje: www.instagram.com/podrozepelnesmaku. Natomiast szczegóły oferty oraz przykładowe realizacje wydarzeń obsługiwanych przez WARS dostępne są na: www.warscatering.pl.

Fot. WARS

Hale AmberExpo podczas tegorocznych targów TRAKO w Gdańsku wypełniły się po brzegi. W ciągu czterech dni tysiące osób miało okazję zobaczyć ogromną liczbę ekspozycji, które zaprezentowały spółki związane z transportem szynowym. Pierwsze trzy dni poświęcone były spotkaniom biznesowym, konferencjom oraz debatom. Natomiast ostatniego dnia odbył się Dzień Kariery, na który przybyło wiele młodych osób zainteresowanych branżą kolejową.