Spotkania ludzi z pasją - HOBBY 2019

Spotkania ludzi z pasją - HOBBY 2019

18 listopada 2019 | Źródło: Kurier Kolejowy
PODZIEL SIĘ

16 i 17 listopada 2019 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – Targi HOBBY. Była to już 15 edycja spotkań pasjonatów, które od 2004 roku przyciągają do Poznania hobbystów i entuzjastów wielu dziedzin - bez względu na wiek.

Fot. Adam Kupniewski / Kurier Kolejowy

Misją Targów jest prezentacja różnych pasji w atrakcyjny sposób, ale również zachęcenie do aktywności i spędzania czasu wolnego w trybie offline – bez urządzeń mobilnych jak smartfon, konsola czy ekran komputera.

Tegoroczne targi obfitowały w atrakcje, które znalazły się w strefach tematycznych. W każdej z nich odbyły się pokazy, warsztaty, wystawy, zawody i turnieje – wszystko dla zwiedzających!

W strefie Modelarstwa z wystawą Polskiego Związku Modelarzy Kolejowych można było podziwiać m.in. warsztaty modelarskie, ekspozycje klocków LEGO, zdalnie sterowane samochody i samoloty oraz makiety kolejowe i nowości modelarstwa kolejowego. W tym roku po raz pierwszy na polskim rynku ukazał się numer Miniaturowa Polska cały poświęcony modelarstwu kolejowemu.

 

Targi odwiedził i na fotografii utrwalił - Adam Kupniewski.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Obchody Dnia Kolejarza w Muzeum Kolejnictwa Obchody Dnia Kolejarza w Muzeum Kolejnictwa
Następny artykuł Święto Kolejarza w Parowozowni Skierniewice Święto Kolejarza w Parowozowni Skierniewice