Aplikacja mobilna "Mój pociąg” Kolei Białoruskich dostępna do pobrania na platformy Android i iOS

Aplikacja mobilna "Mój pociąg” Kolei Białoruskich dostępna do pobrania na platformy Android i iOS

03 grudnia 2019 | Źródło: Koleje Białoruskie
PODZIEL SIĘ

Od 2 grudnia 2019 r. oficjalna aplikacja mobilna kolei białoruskiej  "Mój pociąg” jest dostępna do bezpłatnego pobrania dla użytkowników smartfonów i tabletów na platformy Android i iOS. W aplikacji mobilnej możliwe jest wydawanie dokumentów podróży dla pociągów nie tylko z rezerwacją miejsc, ale także z miejscami nienumerowanymi.

Fot. YouTube

Ponadto pasażerom udostępniono zaktualizowaną sekcję „Usługi dla pasażerów” na korporacyjnej stronie internetowej www.rw.by Cechą tej sekcji jest możliwość wystawiania dokumentów podróży bezpośrednio podczas przeglądania rozkładu jazdy bez potrzeby przełączania się na inne zasoby. W takim przypadku możliwe jest wydawanie biletów elektronicznych bez rejestracji użytkownika na stronie.

Dodatkowa funkcjonalność aplikacji mobilnej "Mój pociąg” i nowa sekcja oficjalnej strony internetowej www.rw.by „Usługi dla pasażerów” zapewniają możliwość wystawiania biletów elektronicznych na pociągi regionalnych linii klasy ekonomicznej, linii miejskich, a także organizowanie tras transferowych z zapłatą za pośrednictwem jednego koszyka zamówień.