Ekspresami PKP IC na wakacje już za 49 zł

Ekspresami PKP IC na wakacje już za 49 zł

19 czerwca 2012 | Autor:
PODZIEL SIĘ

PKP Intercity przygotowała dla podróżujących pociągami po kraju specjalną ofertę. Od 30 czerwca każdy będzie mógł pojechać dowolnym pociągam Express (Ex) oraz Express InterCity (EIC) już za 49 zł. Bilety w ofercie Bilet Wakacyjny można kupić w przedsprzedaży już od 20 czerwca. Ich liczba jest ograniczona i można je kupić tylko w kasach.

Fot. Dominik Skudlarski

Bilet Wakacyjny powstał z myślą o tych, którzy w czasie wakacji wybiorą podróż pociągami
PKP Intercity – Expresami lub Express InterCity.  Z promocyjnym biletem może podróżować każdy, kto w dowolnej kasie biletowej kupi bilet na przejazd w terminie od 30 czerwca do 2 września, w klasie 2 dowolnym pociągiem EIC lub EX. W cenie biletu (49 zł), pasażer otrzyma również miejscówkę. Liczba biletów w promocyjnej puli jest ograniczona. Każdy kto chciałby kupić bilet w ofercie specjalnej może to zrobić już od 20 czerwca.

- Obejmujemy specjalnymi ofertami pociągi najwyższej kategorii, czyli Express i Express InterCity.
Tym samym oferujemy wysoki standard podróży w przystępnej cenie. Niższa cena w stosunku
do normalnej taryfy zapewne będzie atrakcyjna również dla tych pasażerów, którzy korzystają
z pociągów w podróżach służbowych. Nasza oferta handlowa będzie się zmieniała wprost razem
z nowymi inwestycjami taborowymi. W ostatnim czasie rozstrzygnęliśmy przetarg na modernizację wagonów oraz w kolejnym przetargu otworzyliśmy oferty na zakup nowych. Spółka przechodzi duże zmiany na wielu płaszczyznach z korzyścią przede wszystkim dla pasażerów - mówi Janusz Malinowski, prezes PKP Intercity.

Przewoźnik nie zapomniał też o osobach, które wolą planować podróż zza ekranu monitora. W czasie wakacji przewoźnik zapowiada nadal sprzedaż biletów z internetowej oferty Super Bilet. Jest to pula biletów w obniżonej cenie, które można nabyć na przejazd w drugiej klasie wszystkich pociągów
Ex lub EIC oraz w klasie 1 pociągiem TLK „Łodzianin” kursującym w relacji Łódź Kaliska – Warszawa Wschodnia – Łódź Kaliska.
 

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Jesienią odnowią dworzec w Myszkowie Jesienią odnowią dworzec w Myszkowie
Następny artykuł PKP Cargo jeździ do austriackiej granicy PKP Cargo jeździ do austriackiej granicy