Trójmiasto: zmiany w kursowaniu pociągów

Trójmiasto: zmiany w kursowaniu pociągów

20 lipca 2012 | Autor:
PODZIEL SIĘ

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście informuje, że w soboty, niedziele i święta  w okresie od 28 lipca do 2 września 2012 r. będzie obowiązywał zmieniony rozkład jazdy. Przyczyną są prace torowe prowadzone przez PKP Polskie Linie Kolejowe w obrębie stacji Gdynia Chylonia oraz na torach pomiędzy stacjami Gdynia Główna i Gdynia Chylonia (zamknięty jeden tor).

Fot. Dominik Skudlarski

Z kursowaniem pociągów można zapoznać się na stronie internetowej www.skm.pkp.pl oraz w gablotach informacyjnych na stacjach i przystankach osobowych, na których zatrzymują się pociągi SKM.

Do 2 września 2012 r. we wszystkich pociągach Przewozów Regionalnych na odcinku Gdynia Główna - Gdynia Chylonia oraz w wybranych pociągach Przewozów Regionalnych na odcinku Gdańsk Główny - Tczew honorowane są bilety okresowe SKM.

Również w środkach komunikacji miejskiej organizowanej przez ZKM Gdynia (autobusy i trolejbusy) na trasie ograniczonej przystankami komunikacji miejskiej, odpowiadającej stacjom i przystankom, na których zatrzymują się pociągi SKM, zlokalizowanych na odcinku: Gdynia Chylonia – Gdynia Główna do 2 września 2012 r. są honorowane bilety okresowe ważne w pociągach uruchamianych przez PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł Pesa dostarczy 22 Swingi dla Szczecina? Pesa dostarczy 22 Swingi dla Szczecina?
Następny artykuł UTK: PLK prawidłowo naliczają stawki dostępu UTK: PLK prawidłowo naliczają stawki dostępu