Ruszyła przedsprzedaż biletów BKL

Ruszyła przedsprzedaż biletów BKL

02 sierpnia 2012 | Autor:
PODZIEL SIĘ

Bieszczadzka Kolej Leśna daje możliwość zakupu biletów w przedsprzedaży. Na terenie Bieszczadów istnieje 11 punktów sprzedaży, w których można wcześniej kupić bilety na przejazd kolejką.

Fot. Bieszczadzka Kolej Leśna

W dniu przejazdu bilety można kupić tylko w kasie na stacji głównej Kolejki w Majdanie lub w pociągu na trasie jeśli są wolne miejsca.

Lista Punktów Przedsprzedaży

Przejazd pociągiem zgodnie z rozkładem jazdy na trasie Majdan – Przysłup kosztuje osoby dorosłe 14 zł (bilet normalny), zaś dzieci od 3 do 16 lat oraz seniorów od 70. roku życia (bilet ulgowy) - 11 zł. Bilet normalny za przejazd w tę i z powrotem kosztuje 21 zł, a ulgowy – 15 zł. Tańszy jest kurs z Majdanu do Balnicy. Bilety normalne kosztują 12 zł w jedną stronę, 17 zł do Balnicy i z powrotem, zaś ulgowe w skróconej trasie 10 zł, a w dłuższej 13 zł.

Oprócz tego można zrealizować przejazd pociągiem na zamówienie. Cena takiej przyjemności zależy nie tylko od trasy, ale też od liczby wagonów w składzie. Najtańszy przejazd do Balnicy kosztuje 710 zł. Wówczas w dwóch wagonach może się pomieścić 50 osób.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Bieszczadzkiej Kolei Leśnej.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykuł KM otrzymały 183 mln zł z CUPT KM otrzymały 183 mln zł z CUPT
Następny artykuł Funkcjonariusze SOK złapali gwałciciela Funkcjonariusze SOK złapali gwałciciela