Przewozy Regionalne promowały się w Iławie

Przewozy Regionalne promowały się w Iławie

17 sierpnia 2012 | Autor:
PODZIEL SIĘ

W dniach 10 i 11 sierpnia 2012 roku kolejny już raz Warmińsko-Mazurski Zakład Przewozów Regionalnych w Olsztynie uczestniczył w Międzynarodowym Festiwalu Jazzu Tradycyjnego „Złota Tarka” w Iławie.

Fot. Przewozy Regionalne

Nad jeziorem „Mały Jeziorak” w przepięknej scenerii wystawiono stoisko promocyjne Przewozów Regionalnych. Były zabawy i konkursy z wiedzy o przewoźniku oraz ekologii. Prawidłowe odpowiedzi nagradzano firmowymi gadżetami. Dzieci otrzymały kolorowe baloniki oraz wiatraczki. Podczas zachęcania do korzystania z przejazdów pociągami spółki nie zabrakło też słodyczy. Uczestnicy festiwalu mogli też porozmawiać z Małgorzatą Kuczewską- Łaską, prezes PR, które odwiedziła stoisko przewoźnika.

Przewozy Regionalne od początku lata uczestniczy w letnim cyklu imprez DesigNOWE Miasto promujących ideę ekologicznego wykorzystania przestrzeni urbanistycznej. Jest to jedyne w Europie przedsięwzięcie całkowicie poświęcone stylistyce miejskiej. Nowoczesny design to nie tylko odrestaurowane fasady budynków, zielone skwery, przykłady małej architektury, lecz również praktyczny sposób wykorzystania przestrzeni urbanistycznej przez mieszkańców z poszanowaniem ekologicznego trybu życia. Takimi rozwiązaniami, które coraz bardziej są promowane na całym świecie są: turystyka rowerowa i kolejowa. Przewozy Regionalne oferują dojazd ekologicznym środkiem transportu do wielu atrakcyjnych turystycznie miejscowości. Stąd obecność największego pasażerskiego przewoźnika kolejowego w Polsce w letnim cyklu imprez DesigNOWE Miasto.

Na odwiedzających stoisko przewoźnika czekają liczne konkursy z nagrodami, a także możliwość zasięgnięcia porady co do najlepszych połączeń kolejowych i najkorzystniejszych ofert taryfowych.

Najbliższe imprezy z udziałem Przewozów Regionalnych w letnim cyklu imprez odbędą się 18-19 sierpnia w Lublinie (Jarmark Jagielloński), 24-25 sierpnia w Zakopanem (Festiwal folkloru) oraz 26 sierpnia w Jeleniej Górze (Lato z Radiem).