Manager sprzedaży | Kurier Kolejowy

Manager sprzedaży

Kurier Kolejowy Sp z o.o. to ważne medium branży kolejowej w Polsce. Jest cenionym wydawcą czasopism i książek, realizuje usługi doradcze oraz konferencje, szkolenia, misje gospodarcze z obszaru transport – spedycja-logistyka.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku „manager sprzedaży”.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż publikacji oraz usług Kuriera Kolejowego;
  • aktywne pozyskiwanie Klientów;
  • opieka nad aktualnymi Klientami firmy;
  • realizacja planów obrotowych, marżowych;
  • przygotowanie i prezentowanie ofert handlowych;
  • promowanie i aktywna sprzedaż produktów marek własnych na rynku.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży;
  • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów handlowych;
  • samodzielność i aktywność w działaniu;
  • prawo jazdy kat. B;
  • znajomość oprogramowania Office;
  • bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • ciekawą pracę w firmie z długoletnią tradycją w branży kolejowej.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres mail: [email protected]

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy  o  dopisanie  następującej  klauzuli:  „Wyrażam  zgodę  na  przetwarzanie  moich  danych  osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2014 poz. 1182, 1662 z późn. zm.).”

NASZE PROJEKTY