Rekrutacja na stanowisko: Maszynista pojazdów trakcyjnych

Grupa Azoty „KOLTAR” Sp. z o.o.
Pracodawca: Grupa Azoty „KOLTAR” Sp. z o.o.
Miejscowość: Puławy
Region: lubelskie
Data dodania: 2019-11-29 00:00:00

Przewoźnik Grupa Azoty „KOLTAR” Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko:

Maszynista pojazdów trakcyjnych

Miejsce pracy:

Puławy (lubelskie)

Opis stanowiska

prowadzenie pociągów towarowych przy użyciu spalinowych/elektrycznych pojazdów trakcyjnych.

Wymagania

  • Kwalifikacje na stanowisko Maszynista Pojazdów Trakcyjnych:
    • Świadectwo egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko Maszynista pojazdów trakcyjnych (trakcja spalinowa lub elektryczna),
    • posiadanie licencji maszynisty
  • uprawnienia maszynisty spalinowych/elektrycznych pojazdów trakcyjnych,
  • doświadczenie zawodowe
  • dyspozycyjność wynikająca ze specyfiki pracy na kolei
  • znajomość obowiązujących przepisów i instrukcji
  • doświadczenie w zakresie budowy i obsługi lokomotyw
  • wymagane brak przeciwskazań do wykonywania zawodu
  • Mile widziane posiadanie dodatkowych uprawnień na stanowiska:
    • Rewident taboru i/lub
    • Ustawiacz i/lub
    • Kierownik pociągu.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w systemie zmianowym
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
  • opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich rodzin
  • dowóz pracowników (do/z miejsca pracy)
  • ciekawa praca w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Zgłoszenie na stanowisko powinno zawierać:

  1. życiorys zawodowy (CV)
  2. list motywacyjny
  3. oświadczenie o zapoznaniu się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych (załącznik POLITYKA PRYWATNOŚCI REKRUTACJA ZEWNĘTRZNA)
  4. zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści poniżej

W zależności od Państwa wyboru dotyczącego rekrutacji bieżącej lub też kolejnych rekrutacji ogłaszanych przez Grupę Azoty KOLTAR Sp. z o.o., prosimy o dopisanie oświadczenia „a” lub „b” dotyczącego ochrony danych osobowych.

a. Oświadczenie do rekrutacji bieżącej:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupę Azoty KOLTAR Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, ul. E. Kwiatkowskiego 8 , 33-101 Tarnów, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

b. Oświadczenie do rekrutacji bieżącej i przyszłej (wyrażenie zgody jest dobrowolne)

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Grupę Azoty KOLTAR Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, ul. E. Kwiatkowskiego 8 , 33-101 Tarnów, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych naborach kandydatów na pracowników Grupy Azoty KOLTAR Sp. z o.o..”

Prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na adres e-mail: kadry.koltar@grupaazoty.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Zobacz:  POLITYKA PRYWATNOŚCI - REKRUTACJA ZEWNĘTRZNA ( plik pdf )